Programma

Home/Congres/Programma
Programma 2016-11-10T16:56:42+00:00

Programma

apeldoornit_congres_2016

8.30 – 9.00

Ontvangst

9.00 – 9.30

Opening door dagvoorzitter Marto Boes (vz. Apeldoorn-IT)
Welkom door wethouder Mark Sandmann (Gemeente Apeldoorn)

9.30 – 10.30

Keynote Ruud Veltenaar

10.30 – 11.00

Pauze

11.00 – 11.45

Masterclasses I en Parallelsessies I

Masterclass
Best practices in Agile Architectuur
Serge Bouwens (Inspearit)

Masterclass
De lange weg naar Secure software
Tim Hemel (Security Academy)

Parallelsessie
Hoe word ik Agile? Door SAFe implementatie!
Mark Braam & Ian Woodrow
(Belastingdienst)

Parallelsessie
Rol van Enterprise Architectuur bij Kadaster
Wilbert Kroon
(Kadaster)

Parallelsessie
Digitale Innovatie: vier stappen van droom naar daad
Hans de Visser
(Mendix)

Parallelsessie
Terugmelden op de kaart
Hein Baan en Jaap-Willem Sjoukema
(Kadaster)

Parallelsessie
Hack je eigen webapplicatie
Luuk Buit
(Belastingdienst)

Parallelsessie
Invloed internationale samenwerking op IT-ontwikkeling Douane
Jan ten Have
(Belastingdienst)

Parallelsessie
Web-based werken met Google
David Saris
(G-Company)

Parallelsessie
Van traditionele IT naar cloud services
Carel Duijts
(Belastingdienst)

11.45 – 12.30

Masterclasses (vervolg I) en Parallelsessies II

Masterclass (vervolg)
Best practices in Agile Architectuur
Serge Bouwens (Inspearit)

Masterclass (vervolg)
De lange weg naar Secure software
Tim Hemel (Security Academy)

Parallelsessie
Gras groeit vanzelf
Henk Palm
(Gemeente Apeldoorn)

Parallelsessie
Software evolution and modern software architecture
Xander Uiterlinden & Hans Gringhuis
(Luminus)

Parallelsessie
IoT in een Smart Industry
Frank Woutersen
(Hollander Techniek)

Parallelsessie
Data is goud waard!
Karen Wijers & Peter Millenaar
(Gemeente Apeldoorn)

Parallelsessie
Responsible disclosure geen aanvulling op het zakgeld van tieners
Erwin Laros & Frank Hendriks
(Gemeente Apeldoorn)

Parallelsessie
Continuous Delivery voor IT managers
Erwin Konink & Herbert Schuurmans
(Luminis)

Parallelsessie
Apeldoorn of Amsterdam? – De rol van het regionale datacenter
Niels Hensen
(ITB2)

Parallelsessie
Informatiebeveiliging en privacy? Dat is toch voor de business!
Mark Tissink
(Inspearit)

12.30 – 13.30

Lunch

13.30 – 14.30

Keynote Erben Wennemars

14.30 – 15.15

Masterclasses II en Parallelsessies III

Masterclass
Van het hoofd naar het hart
Arshad Shamsi (Quint)

Masterclass
Virtual/Augmented reality in de porseleinkast (incl. demo Hololens) 
Richard van Tilborg (Ordina)

Parallelsessie
Meerdere wegen naar een wendbare IT d.m.v. DevOps
Hans Smorenburg
(Quint)

Parallelsessie
Digitale transformatie
Bob Beertema & Joris Geertman
(KPN)

Parallelsessie
Hoezo naar de winkel? Gewoon VR!
Corianne Visser, Marcel Antons & Bjorn Eggens
(My Brand)

Parallelsessie
Best practice Joint SOC
Peter Dalenoort
(Belastingdienst)

Parallelsessie
Mobile testing: een dynamische wereld
Remco van Blarcum
(Belastingdienst)

Parallelsessie
Data en analytics infrastructuur en functionele toepassing
Bas Otten
(Belastingdienst)

Parallelsessie
Making secure apps
Margo Pulles & Leendert Versluijs
(Belastingdienst)

15.15 – 16.00

Masterclasses (vervolg II) en Parallelsessies IV

Masterclass (vervolg)
Van het hoofd naar het hart
Arshad Shamsi (Quint)

Masterclass (vervolg)
Virtual/Augmented reality in de porseleinkast
Richard van Tilborg (Ordina)

Parallelsessie
Studenten en trainees bij de gemeentelijke ICT
Hein de Graaf
(Gemeente Apeldoorn)

Parallelsessie
Future-proof software: nooit meer legacy!
Tineke Koops, Anne Buit & Jasper Kloost
(Thinkwise)

Parallelsessie
Uitdagingen en kansen voor technologische innovatie
Marcel Veening
(Centre of Excellence for new media technology)

Parallelsessie
Digitale strategie: van strategie naar transformatie
Harrie van Leeuwen & Koen Huisstede
(Kadaster)

Parallelsessie
The economic value of security
Eddy Zeën
(Centre of Excellence for new media technology)

Parallelsessie
ICT mét autisten
Erik Zuurbier & Wim ten Brinke
(AUTHENTICT, ICT mét autisme)

Parallelsessie
Anoniem…, maar toch herkend
Adri van der Peet
(BMC Implementatie)

Parallelsessie
Cloud Computing; het fundament van Digitale Transformatie
Richard Garsthagen
(Oracle)

16.00 – 17.30

Afsluiting en borrel