//Programma
Programma2018-09-19T10:07:46+00:00

Programma

apeldoornit_congres_2018

8.30 – 9.00

Ontvangst

9.00 – 9.30

Opening door dagvoorzitter Marto Boes (vz. Apeldoorn-IT)
Welkom door de wethouder van Economische Zaken Jeroen Joon

9.30 – 10.30

Keynote Igor Beuker

10.30 – 11.00

Pauze – bezoek de informatiemarkt

11.00 – 11.40

Parallelsessies I

Track: Strategie
Besturing op ketens, door informatie-uitwisseling tussen organisaties
Paul Oude Luttighuis
(Le Blanc Advies)

Track: Techniek
Machine Learning
Erwin Konink
(Luminis)

Track: Mens
Healthcare & Technologie
Marcel Veening
(Center of Excellence)

Track: Security/Privacy
So you want a secure web application?
Koos Gadellaa
(Luminis)

Track: Innovatie
Event source your horse
Marc Teutelink en Jouri Fledderman
(Luminis)

Track: Systeemontwikkeling
DevOps is not at all about technology
John Leegte
(Belastingdienst)

11.50 – 12.30

Parallelsessies II

Track: Strategie
Hoe verandert de rol van leiderschap in een Agile omgeving?
Tom Heisterkamp
(Vagile)

Track: Techniek
Grenzeloos Augmented Reality
Koen Huisstede
(Kadaster)

Track: Mens
Digitale transformatie in de zorg
André Zandberg
(Gelre Ziekenhuis)

Track Security/Privacy
Mobile en privacy
Hans Kooij
(Achmea)

Track: Innovatie
Innoveren, gewoon proberen
(myBrand)

Track: Systeemontwikkeling
Ervaringen met model gedreven software ontwikkeling
Diederik Dulfer
(Belastingdienst)

12.30 – 13.30

Lunch – bezoek de informatiemarkt

13.30 – 14.30

14.30 – 15.10

Parallelsessies III

Track: Strategie
Hoe landt “informatie gestuurd werken” in je organisatie?
Pieter Vermeij
(Gemeente Apeldoorn)

Track: Techniek
Werkplek in de public cloud
Ruud Dijkman en Charl Vermeer
(Kadaster)

Track: Mens
Digitale geletterdheid
Henk Orsel
(Veluwse Onderwijsgroep)

Track Security/Privacy
Security Operations Center
Peter Dalenoort
(Belastingdienst)

Track: Innovatie
Ecosystemen voor innovatie
Robert Mullink
(Center of Excellence)

Track: Systeemontwikkeling
Agile metrieken
Mark Braam
(Belastingdienst)

15.20 – 16.00

Parallelsessies IV

Track: Strategie
Werken aan de ‘digital twin’ van onze omgeving
Koen Huisstede
(Kadaster)

Track: Techniek
Continuous Delivery – What? Why? How?
Marc van Andel
(Kadaster)

Track: Mens
Help! We gaan allemaal failliet!
Ludo en Sven Haveman
(De Internet Jongens)

Track: Security/Privacy
Vertrouwen versus veiligheid
Jacob Brobbel en Joost Leferink
(Hollander Techniek)

Track: Innovatie
Het toepassen van Linked data
Erwin Folmer
(Kadaster)

Track: Systeemontwikkeling
Zelf organisatie in een agile omgeving
Tom Heisterkamp
(Vagile)

16.00 – 17.30

Afsluiting en borrel – bezoek de informatiemarkt