Afstudeerstagiair Business Intelligence en AI Transitie – Achmea

okt 26, 2026

Achmea als organisatie

Achmea werkt aan een gezonde, veilige en duurzame samenleving. Als een van de grootste verzekeraars van Nederland helpt Achmea mensen en organisaties om risico’s te beperken en vooruit te kijken. Dat vraagt om inzicht, betrouwbare data en slimme technologie. Binnen Achmea speelt Business Intelligence (BI) daarin een belangrijke rol: data helpt om ontwikkelingen te begrijpen en betere beslissingen te nemen.

Wat ga je doen?

AI en andere technologische ontwikkelingen veranderen de manier waarop organisaties met data werken. Tijdens deze afstudeerstage onderzoek je hoe Achmea haar Business Intelligence-omgeving hierop kan voorbereiden.

Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:

  • het onderzoeken van ontwikkelingen op het gebied van BI en AI;

  • het vergelijken van de aanpak van andere organisaties;

  • het analyseren van de huidige BI-omgeving;

  • het formuleren van een toekomstvisie en concrete aanbevelingen.

Zo help je Achmea richting te geven aan de toekomst van Business Intelligence.

Wat breng je mee?

Je volgt een hbo- of wo-opleiding en hebt interesse in data, AI en technologische ontwikkelingen. Je bent analytisch, werkt zelfstandig en kunt complexe informatie vertalen naar heldere inzichten en praktische adviezen.

Wat biedt Achmea?

  • Een uitdagende afstudeerstage op hbo- of wo-niveau;

  • Een stagevergoeding van € 650 per maand;

  • Een werkplek in Apeldoorn en de mogelijkheid om hybride te werken;

  • Ruimte voor eigen initiatief en onderzoek.

Laten we kennismaken!

Wil jij onderzoeken hoe AI en Business Intelligence elkaar versterken en bijdragen aan de toekomst van datagedreven werken? Dan is deze afstudeerstage bij Achmea iets voor jou.

Heb je vragen? Neem dan contact op met Irja Schigt, recruiter Stagedesk, via +31 6 10895345.

Blijf op de hoogte van
alle ontwikkelingen in Apeldoorn IT stad

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.